Przekierowanie na nowš stronę ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ożarowie - News
Ważne linki

.::MEN::.

.::CKE::.

.::OKE::.

.::ORE::.

.::Egzamin::.

Projekt
Rekrutacja 2010

.::Rekrutacja 2010::.

.::Wycieczka wirtualna po ZS Ożarów !!!::.
.::Ankieta rekrutacyjna::.
FB
Egzamin zawodowy

.::Egzamin Zawodowy::.

Świętokrzyskie migawki
Nawigacja
· Główna
· LO dorośli
· Wycieczka po szkole
· Dane adresowe
· Stowarzyszenie ZS
· Kursy Spawalnicze
· NEWSY
..::Fotki::..
· Ankieta kandydata
· Historia ZS Ożarów
· Fotogaleria ZS Ożarów
· Studniówki w ZS
..::Filmy ZS Ożarów::..
· Dni Otwarte w ZS Ożarów
· Pierwsze kroki
· Szkolne uroczystości
· Wejściówki Studniówek
· Studniówki w ZS
..:: Szkolne ::..
· Grono pedagogiczne
· Patron ZS w Ożarowie
· Nasi stypendyści
· Nasi reprezentanci
· Nasi absolwenci
· Historia szkoły
· Wspomnienia Absolwentów
· Szukaj
· Kontakt
· Artykuły
· Pracownia info
..:: Nauczycielskie ::..
· TvI OżaróW
· Szkolne Filmy
· Admin o Ćmielowie
· Szkolny KLUB Europejski
· Systemy i sieci
· Egzamin zawodowy
· Dziennikarze
· Specjalizacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 242
· Najnowszy użytkownik: rolo1997
Nic nie może przecież wiecznie trwać...

Trwają prace nad nową szkolną stroną ... Ta obecna, na darmowym serwerze OVH (dziękujemy firmie za wsparcie) jest zlokalizowana od 2006 roku... Czas na zmiany,  przechodzimy na płatny serwer i zmieniamy technologię CMS na Joomla... Chwilowo równolegle będą działać obie witryny ale postęp prac możecie obserwować klikając na foto poniżej...


news

Uwaga po 30 sekundach nastąpi przekierowanie na nową stronę...


Nasi stypendyści

Miło mi poinformować iż uczniowie Mateusz Kidoń i Kamil Liwiński z klasy IV technikum zostali stypendystami V edycji „Regionalnego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych woj. świętokrzyskiego”. GRATULUJEMY!

Matura Świętokrzyska

news: matura13.png

W dniach 4 i 5 marca odbędzie się próbna matura zwana "maturą świętokrzyską" z języka polskiego i matematyki. Będzie to sprawdzian wiedzy dotychczas zdobytej, a także wskaźnik braków niezbędnych do nauczenia czy też nadrobienia.

Szanowni Maturzyści! Potraktujcie ten egzamin poważnie, by uzykać efekt pozytywny na maturze właściwej.

Wiedzieć, że się wie, co się wie i wiedzieć, że się nie wie, czego się nie wie - oto prawdziwa wiedza.

ŻYCZYMY POWODZENIA!!!

Spotkanie na temat bezpieczeństwa

W dniach 25 - 27 lutego 2013r. W naszej szkole odbywały się spotkania z policjantem z Komisariatu Policji w Ozarowie. Klasy pierwsze miały zajęcia na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich za czyny zabronione. Dzielnicowy Michał Wicha wyjaśniał młodzieży, jakich sytuacji należy unikać, aby nie złamać prawa lub nie stać sie ofiarą przesępstwa.W klasach starszych zrealizowany był program "Nie daj się zabić, życie jest zbyt cenne" na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jak wynika ze statystyk młodzi ludzie w wieku 18-24 lat są najczęstszymi sprawcami wypadków, którcyh powodem była brawura, nieostrożna jazda samochodm , motocyklem. W następnej grupie wiekowej wskaźniki zdecydowanie maleją. Prezentowane zdjęcia z miejsc wypadków wywołały silne emocje wśród młodzieży, która przecież codziennie dojeżdża do szkoły, mają prawo jazdy lub planują je zrobić

Pedagog Szkolny

Wiesława Pastuszka

Krew darem życia

news: krew2013.jpg

Dnia 14.02.2013 odbyła się zbiórka krwi w budynku Starostwa Powiatowego w Opatowie zorganizowana pod patronatem Starosty Opatowskiego.

W akcji udział wzięli uczniowie z klasy IV technikum: Jakub Nowakowski, Patryk Bieniek, Mateusz Chojnacki, Dariusz Walczak, Krzysztof Grzesiak, Damian Tworek, Marcin Luciak, Tomasz Wójcik, Paweł Kolenda oraz wicedyrektor p. Marcin Stańczyk.

DZIĘKUJEMY ZA TEN SZCZYTNY RATUJĄCY NIEJEDNO ŻYCIE CEL.

Więcej

"Życie na niby"

Uczniowie naszej szkoły 6.02.2013 r. obejrzeli w Domu Kultury program profilaktyczny „Życie na niby” Jacka Musiatowicza. Jacek Musiatowicz to muzyk i poeta, który wielokrotnie zdobywał nagrody i wyróżnienia , w tym na: Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Autorskiej i Poezji Śpiewanej w Biłgoraju, Festiwalu Kultury Ekologicznej w Józefowie, XXIII Studenckim Festiwalu Piosenki Autorskiej w Krakowie. Jest twórcą muzyki do filmu "Historia Istotnej Victorii" - filmu o AIDS, który został nagrodzony Złotymi Niedźwiedziami na Festiwalu w Berlinie. Pomysłodawca Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Autorską "Oranżeria" w Radzyniu Podlaskim, gdzie tworzy i mieszka. Wydał kilka płyt i tomików poezji. W trakcie programu profilaktycznego Jacek Musiatowicz przestrzegał młodzież przed dokonywaniem niewłaściwych wyborów związanych z używkami, agresją, przemocą, a które mogą zadecydować o ich przyszłym życiu. W zaskakujący sposób nawiązywał kontakt z młodzieżą, która z zafascynowaniem słuchała jego muzyki. Program profilaktyczny był finansowany z funduszy Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Urzędzie Miejskim w Ożarowie.

Pedagog szkolny

W. Pastuszka

Uwaga słuchacze LO dla dorosłych!!!
Szkolne

Zajęcia w semestrze drugim w Liceum Ogólnokształcącym Dla Dorosłych rozpoczynają się w piatek 1 lutego 2013 o godzinie 16.00.

STUDNIÓWKA 2013

Foto (Echo Dnia)

Wigilia i Jasełka w Naszej Szkole

news: jasel2012.JPG

FOTO:

,,Święta Bożego Narodzenia przywodzą na myśl najpiękniejsze skojarzenia. Są one jak brama do beztroskiego dzieciństwa pełnego rodzinnych wspomnień, kolorowych ozdób choinkowych,stajenki z Dzieciątkiem i niepowtarzalnego nastroju kolęd” – tymi oto słowami ,,opłatkowe spotkanie'' w Zespole Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej -Curie rozpoczął dyrektor szkoły Mirosław Adamek. Uroczystość uświetnili swą obecnością zaproszeni goście: Jacek Dwojak - Radny Powiatu Opatowskiego, a zarazem Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców oraz Robert Gradziński - Przewodniczący Rady Rodziców w Zespole Szkół w Ożarowie. We wspólnym kolędowaniu uczestniczyli nauczyciele,uczniowie,pracownicy administracji i obsługi. - Pogodnych, radosnych oraz ufnych w dobroć serca drugiego człowieka świąt, wspólnego kolędowania w atmosferze ciepła, przyjaźni i spokoju - życzył Mirosław Adamek Dyrektor Zespołu Szkół w Ożarowie. W imieniu Starosty Opatowskiego Bogusława Włodarczyka i Rady Powiatu Opatowskiego świąteczne życzenia złożył także p. Jacek Dwojak. Modlitwę zaś, wspólnie ze wszystkimi uczestnikami spotkania odmówi ksiądz Mieczysław Kata. W atmosferę świąt wprowadził program artystyczny przygotowany przez uczniów klas liceum i technikum pod kierunkiem nauczycieli : Ewy Gębory -Granat, Edyty Szymczyk oraz Agnieszki Golczyńskiej. Podniosły nastrój wśród świątecznych dekoracji subtelnie podkreślały śpiewane przy przez uczniów kolędy, wykonywane przy dźwiękach gitar.

List Rektora Politechniki

news: polibud.jpg

Informacja dla słuchaczy LO dla dorosłych
Newsy

Egzamin z podstaw przedsiębiorczości odbędzie się 4.01.2013 o godzinie 17.00

Egzamin z fizyki odbędzie się 5.01.2013 o godzinie 12.00

Egzamin z matematyki odbędzie się 5.01.2013 o godzinie 10.30Pozostałe terminy pozostaja bez zmian

 

Do wakacji
E Dziennik
Zegar & Kalendarz
Współpracujemy
1% dla szkoły

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ożarowie

Statystyki reklamowe
Słoneczny panel
 Dziś jest:

 Wschód słońca: 7:02
 Zachód słońca: 15:40

 Dzień trwa:
8 Godzin 37 minut
I jest dłuższy od najkrótszego dnia o: 1:16
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio Widziani
· gorski50 tygodni
· admin51 tygodni
· LeO74 tygodni
· Jagienka83 tygodni
· MarX96 tygodni
· aska111 tygodni
· klik122112 tygodni
· pibi90138 tygodni
· Aguu138 tygodni
· CrunChips142 tygodni
Przetłumacz stronę